1:18-as fém utómodell a Solido-tól gyűjtőknek, a márka és az autósport kedvelőinek.

Az első ajtók nyithatók, kekrekek forognak, belül igen lelkiismeretes kidolgozsá, kivűl bámulatos matricázás, fényezés.

A modell kb. 25 cm hosszú, műanyag talpra erősítve, belső merevítéses, plexiablakos kartondobozban szállítják.

14 év alatt nem ajánlott, ez nem gyerekjáték, hanem felnőtt gyűjtői tárgy..

Ne is keressék ennek az a utónaka fotóit a legendás német túraautó bajnokság: a DTM archivumaiban, mert Klaus Ludwig

ezzela díszítéssel nem versenyzett Németországban, hanem a Macau GP-n indult vele, ami a szezon végén hagyományosan

nagyszabású összejövetel volt (és az is napjainkig), egy őrület, szűk, autóversenyzésre kevés jóindulattal nevezhető városi

pályá, amolyan távol keleti Monte Carlo módjára. Aki itt keréken marad és célba ér, valóben megérdemli a dicsőséget.

A valamivel több mint 6 km-es aszfaltpokolban 1991-ben az olasz Emanuele Pirro győzött BMW M3-asával, Ludwig 3. helyen

ért célba ezzel a Mercedesszel és sokat mond, hogy összesen kilencen fejezték be a verenyt a 21 induló közül...